Akademia 5G

Akademia5G

Partner:

Wszystko w porządku!

Dziękujemy za rejestrację na Akademię 5G!

Dziękujemy za dokonanie rejestracji na Akademię 5G. W związku z ogromnym zainteresowaniem i ograniczoną liczbą dostępnych miejsc, pragniemy poinformować, że w ciągu najbliższych 24 godzin skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić zakwalifikowanie się do udziału w tym cyklu edukacyjnym.

Po potwierdzeniu Twojego uczestnictwa, będziesz mógł liczyć na pełne wsparcie. Nasz zespół będzie utrzymywał z Tobą kontakt, aby przypominać o nadchodzących spotkaniach oraz udzielać wszelkich niezbędnych informacji.

W przypadku pytań dotyczących Akademii 5G, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: marta@loudy.pl. Nasz zespół z radością odpowie na każde Twoje zapytanie.

 

Jako uczestnik Akademii 5G, po zakończeniu programu otrzymasz ekskluzywny podręcznik. Będzie on zawierał podsumowanie prelekcji oraz kompendium najważniejszych informacji o technologii 5G i jej praktycznym zastosowaniu.

Aby umilić sobie czas oczekiwania na rozpoczęcie Akademii 5G, zapraszamy do wysłuchania odcinka podcastu “Przemysł 4.0 w praktyce”, w którym Tomasz Kowalczyk w rozmowie dr inż. Arturem Pollakiem dzieli się swoimi przemyśleniami na temat technologii 5G: Efekt WOW w codziennym życiu dzięki 5G.

Patroni Akademii 5G